Uzmanlığınızı konuşturun,

Uzmanlığınıza güveniyorsanız siz de danışman olun.
DANIŞMANLIK İÇİN BAŞVUR
Merhaba, Danismanya.com danışmanlık servisi sitemize hoş geldiniz. Eğer siz de danışmanlık yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Yenilikçi bir platform
Alanında uzman kişiler ile o alan hakkında yardıma ihtiyacı olan kişileri buluşturmayı hedefleyen Danışmanya.com, istenen konularda güvenilir ve hızlı bir şekilde kişilerin bilgi alabilmesini sağlamaktadır.
Aramıza katılın
Danışmanya.com olarak vizyonumuz uzman-danışan iletişimini teknoloji çözümleriyle sağlayarak hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek. Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için alanında deneyim sahibi, yenilikçi, yaratıcı, alanıyla ilgili gelişmeleri takip eden uzmanları danışmanya.com ailesinin bir üyesi olmaya davet ediyoruz.
İstediğiniz gibi
Danışmanya.com, uzmanlarına; çalışma saatlerini kendilerinin belirleyebildikleri esnek çalışma saatleriyle, eposta-chat-telefon-video konferans görüşmesi seçeneklerinden kendilerine uygun gördüğü iletişim şeklini seçebildikleri çalışma şekliyle, aldıkları danışma performans puanları sayesinde popüler uzman olmanın sağladığı avantajlarla, kendilerinin belirleyebildikleri danışma ücreti sistemi ile yepyeni bir çalışma deneyimi sunuyor. Sizler de uzmanlığınıza güveniyorsanız danışmanlık başvurularınızı bekliyoruz.
Uzmanlığınızı konuşturun, danışmanlık yapın
Uzmanlığınıza güveniyorsanız siz de danışman olun.