• Astroloji
  • Bilişim
  • Cinsel Sağlık
  • Diyetisyen
  • Finans
  • Marka Tescil Patent
  • Psikoloji
  • Sağlıklı Yaşam & Fitness
  • Spiritüel Enerji
  • Yaşam Koçluğu

Online Yaşam Koçu Nedir?

Danismanya.com

Online Yaşam Koçu Nedir, Ne İş Yapar, Nasıl Olunur?

Devamını Oku >

Evden Çalışırken Verimliliğinizi Nasıl Artırırsınız?

danismanya.com

Yalnız ama birlikteyiz. 

Devamını Oku >

2021'de hayallerinizi gerçekleştirmek için neler yapabilirsiniz?

danismanya.com

2021’de Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Neler Yapabilirsiniz?

Devamını Oku >

Korona Günlerinde Hayatın Anlamı

Danismanya.com

Biliyorsunuz şu anda sağlığımız ve bağışıklık sistemimiz her şeyden daha önemli. Araştırmalar hayata güçlü bir anlam ve amaç duygusu ile bağlanan bireylerin daha iyi bir fizik ve zihin sağlığına sahip olduğunu gösteriyor. Bir yaşam amacı olan bireyler daha az depresyon yaşıyor. Yaşam amacınız veya motivasyonunuz yoksa, sabah yatağınızdan kalkmak için hiçbir sebep bulamayabilirsiniz.

Devamını Oku >

Zamanınızı Evden Yönetin

Danışmanya.com

Evden çalışanlar burada mı? Zaman yönetimi ve kıymetli zamanımızı verimli kullanabilmek normal şartlar altında bile bir zorken şimdi uzaktan çalışmak ve çalıştığımız yerin aynı zamanda evimiz olması size neler hissettiriyor?

Devamını Oku >

Minimal Düşünme (Minimal Thinking)

danismanya.com

Minimalizm geçen haftaki yazımızda da belirttiğimiz gibi sadece düzenli olmak ve belirli miktarda sınırlandırılmış eşya sahipliliği ile ilgili estetik bir eğilim değildir. Minimalizm bundan ziyade bir düşünce biçimidir ve hayata karşı tutumdur. Minimal düşünmek,

Devamını Oku >

Minimalizm

Danışmanya.com

Bu konu kaçınılmaz bir şekilde karşınıza çıkıyorsa, aklınızı kurcalıyorsa, görüyor, okuyor ve hatta biliyorsanız ama uygulamak çok zor geliyorsa… İşte Danışmanya yanınızda!

Devamını Oku >

Olmak istediğin yerde misin?

danismanya.com

Siz de hedef ve hayallerinize ulaşmak, kariyer ve başarı sahibi olmak, sosyal ve duygusal ilişkilerinize ve alışkanlıklarınıza yön vermek istiyor ama başaramıyor olabilirsiniz. Sürekli olarak benzer ve tekrar eden sorunlar yaşıyor, kendinizi yorgun ve pes etmiş hissediyorsanız “yalnız değilsiniz”.

Devamını Oku >

Nefes Terapisi ile Sağlıklı Günler

danismanya.com

Son günlerde hayatımızın çok daha içerisinde yer almaya başladı nefes terapisi. Özellikle kişisel gelişim kitaplarında sıklıkla kendine yer bulan nefes terapisi nedir? Nefesin sadece kişisel gelişimle alakalı olmadığı da da önemli bir detaydır; çünkü sağlık içinde doğru nefes alma oldukça önemlidir. Farklı çok sayıda yararı bulunan hem beden hem de ruh sağlığına etkileyen doğru ne...

Devamını Oku >