ONLINE Cinsel Sağlık Uzmanı

Hayat kalitesini düşüren cinsel sağlık sorunlarının tedavi edilmemesi ciddi hastalıklara da yol açabilir. Üstelik partnerler arasında problemlere de neden olur. Hiçbir sorun çözümsüz değildir, hekime başvurmaya çekinen herkesin platformu danismanya.com cinsel sağlık köşesi uzmanları sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.
ALT KATEGORİLER
Kadın Cinsel Sağlığı
“Vajen bölgesinin görünüm sorunları, zorlu doğumların ardından cinsel ilişkinin bozulmasına neden olabilen problemler, idrar ve gaz kaçırma sorunları gibi hayat kalitesini düşüren tüm kadın cinsel sağlığı rahatsızlıkları için uzmanlarımıza başvurabilirsiniz.“
Erkek Cinsel Sağlığı
“Ereksiyon problemlerine dair zahmetsiz tedaviler, erken boşalma ya da sperm morfoloji bozukluklarına yönelik erkek cinsel sağlığına yönelik konular için danışmanya.com uzmanları sorularınızı cevaplamak için hazır.“
1 online Kadın Cinsel Sağlığı danışmanı
KREDİ SATIN ALIN
Kendinize en uygun kampanyadan hemen yararlanın
HEMEN SATIN AL

ONLINE CİNSEL SAĞLIK DANIŞMANLIĞI HAKKINDA GENEL BİLGİLERKADIN CİNSEL SAĞLIĞI
Vajen bölgesinin görünüm sorunları, zorlu doğumların ardından cinsel ilişkinin bozulmasına neden olabilen problemler, idrar ve gaz kaçırma sorunları gibi hayat kalitesini düşüren tüm kadın cinsel sağlığı rahatsızlıkları için uzmanlarımıza başvurabilirsiniz

ERKEK CİNSEL SAĞLIĞI
Ereksiyon problemlerine dair zahmetsiz tedaviler, erken boşalma ya da sperm morfoloji bozukluklarına yönelik erkek cinsel sağlığına yönelik konular için danışmanya.com uzmanları sorularınızı cevaplamak için hazır.

CİNSEL İSTEKSİZLİK
Cinsel isteksizlik toplumumuzda sıkça yaşanan bir sağlık sorunudur. Bir kadın veya erkeğin stres, endişe, depresyon, yorgunluk, sevimsiz deneyimler ve evlilik sorunları gibi psikolojik veya duygusal kaynaklara dayanan cinsel isteksizliğinin nasıl giderilebileceğini cinsel sağlık uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

VAJİNİSMUS
Kadınlarda çoğunlukla cinsel birleşmeyi imkânsız kılan bir rahatsızlık olan vajinismus, genellikle olumsuz tecrübeler, eksik veya yanıltıcı cinsel eğitim neticesinde, özellikle de ilk deneyimlerde gözlemlenen istemsiz bir kasılma ortaya çıkması halidir. Toplumumuzda sıkça görülse de tedavisi olan bu rahatsızlık hakkında bilmek istediğiniz her şeyi Danışmanya.com uzmanlarına sorabilirsiniz.

ORGAZM OLAMAMA (ANORGAZMİ)
Anorgazmi bir kadının yeterli sayıda cinsel uyaran olmasına rağmen hiç orgazm olamaması veya çok geç orgazm olması hali olarak adlandırılır. Erkeklerde de nadiren görülen bu rahatsızlığın giderilmesi ile sağlıklı bir cinsel yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Bu konuda destek için uzmanlarımıza telefon, mesaj, video konferans ve eposta yoluyla ulaşabilirsiniz.

ERKEN BOŞALMA (PREMATÜR EJAKÜLASYON)
Prematür Ejakülasyon aynı zamanda hızlı boşalma, erken orgazm ve erken boşalma olarak da tanımlanan ve ilişkileri olumsuz etkileyen bir durumdur. Neredeyse her cinsel deneyimde başınıza geliyorsa ve hiçbir şekilde erteleme kontrolünüz yoksa cinsel sağlık uzmanlarımız size yardımcı olmak için Danışmanya.com’da.

EREKSİYON (SERTLEŞME) BOZUKLUĞU - İKTİDARSIZLIK
İktidarsızlık olarak sıkça kullanılan ismiyle sertleşme bozukluklarının pek çoğunun altında yatan tıbbi ve psikolojik nedenler vardır. Hormonal veya fiziksel sağlığınıza bağlı olabileceği gibi bazı duygusal ve ruhsal temellere de dayandığı bilinir. Cinsel sağlığınız için mutlaka bir uzmana danışınız, Danışmanya.com profesyonelleri online seçeneklerle ve telefon görüşmesi aracılığıyla size destek olacaklar.

GEÇ BOŞALMA
Geç boşalma sorunu genelde psikolojik nedenlere bağlı olarak ortaya çıksa da nadiren de olsa fiziksel rahatsızlıkların sinyalcisi olabilir. Bu durumda boşalma için çok uzun bir süre gerekli olurken, bazen boşalma hiç olamayabilir. Tedavisi günümüzde modern cinsel terapi yöntemleri sayesinde mümkündür. Sorularınız için uzmanlarımıza danışın.

AĞRILI CİNSEL BİRLEŞME
Birçok kadın hayatlarının belirli dönemlerinde ağrılı ilişki deneyimleyebilir. Ağrılar cinsel ilişkiden hemen önce, cinsel ilişki sırasında veya sonrasında ortaya çıkan kalıcı veya tekrarlayan şekilde görülebilir. Bu ağrılı cinsel birleşmeyi tanımlamak için kullanılan tıbbi terim, genital ağrı olarak da tanımlanan disparonidir. Cinsellik acı verici olmamalıdır, en kısa zamanda bir uzmana başvurarak tedavi görebilirsiniz.

CİNSEL FOBİ ve KORKULAR
Cinsellik veya cinsel birleşme korkusuna "genofobi" veya "erotofobi" denir. Bu fobiye sahip insanlar cinsel yakınlaşma teşebbüsünde yoğun korku veya paniğe kapılabilir. Cinsel fobinin sebeplerini ve tedavi yöntemlerini bir uzmana başvurarak öğrenebilirsiniz.

CİNSEL HASTALIKLAR
Sağlıklı bir cinsel yaşamı etkileyen her türlü rahatsızlığın tedavisi için cinsel sağlık uzmanlarımız şikâyetçi olduğunuz cinsel hastalığın türüne göre size gereken desteği verecektir. Danışmanlarımıza Danışmanya.com’dan ulaşabilir, çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz.