ONLINE Diyetisyen

Acı çekmeden kilo vermek, verilen kiloların ise vücut formunu bozmadan kalıcılığını sağlamak için uzman desteği önemlidir. Diyetisyen ve sağlıklı beslenme uzmanları kişiye özel menüleri ve tavsiyeleri ile fazla kilolara veda etmenizi, ihtiyacınız var ise kilo almanızı sağlar.
ALT KATEGORİLER
Sağlıklı Zayıflama
“Danışmanya.com diyetisyenlerinin kişiye özel olarak hazırladığı beslenme listeleri ve spor programları ile sağlıklı ve kalıcı olarak zayıflamak artık çok kolay. Zayıflama sürecinde ihtiyacınız olan motivasyonu ve takibi Danışmanya.com’da bulabilirsiniz. Uzmanlarımıza eposta, video konferans, chat ya da telefon ile görüşme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ulaşabilirsiniz.“
Hamilelikte Beslenme
“Hamilelik sürecinizi sizin ve bebeğinizin sağlıklı olarak geçirebilmesi için Danışmanya.com uzmanlarından alacağınız beslenme programları ile oldukça keyifli geçirebilirsiniz. Kontrollü şekilde kilo aldığınız bu dönemde ihtiyacınız olan bilgilere, Danışmanya.com uzmanlarından alacağınız tavsiyelerle daha güvenilir ve hızlı olarak ulaşabilirsiniz.“
Sporcu Beslenmesi
“Profesyonel ya da amatör olarak ilgilendiğiniz spor branşına göre ihtiyacınız olan beslenme programlarına ulaşmak Danışmanya.com uzmanları ile artık çok kolay. Antrenman programınız ile paralel olarak hazırlanan beslenme programınızda gün gün ihtiyacınız olan protein, karbonhidrat ve yağ için gerekli tüm besinleri öğrenebileceksiniz.“
Sağlıklı Kilo Alma
“Sağlıklı olarak kilo almanın kilo vermekten daha zor olduğu bu dönemde; Danışmanya.com uzmanlarının vücudunuzun ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırladıkları beslenme listeleri ile ideal beden ölçülerinize ulaşmanız çok kolay. Abur cubur yemeden, bedeninizin dengesini koruyarak sürdürebileceğiniz bu süreçte Danışmanya.com uzmanlarına eposta, video konferans, chat ya da telefon ile görüşme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.“
12 online Sağlıklı Zayıflama danışmanı
KREDİ SATIN ALIN
Kendinize en uygun kampanyadan hemen yararlanın
HEMEN SATIN AL

ONLINE DİYETİSYEN HAKKINDA GENEL BİLGİLERSAĞLIKLI ZAYIFLAMA

Danışmanya.com diyetisyenlerinin kişiye özel olarak hazırladığı beslenme listeleri ve egzersiz programları ile sağlıklı ve kalıcı olarak zayıflamak artık çok kolay. Zayıflama sürecinde ihtiyacınız olan motivasyonu ve takibi Danışmanya.com’da bulabilirsiniz. Uzmanlarımıza e-posta, video konferans, chat ya da telefon ile görüşme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI KİLO ALMA

Sağlıklı olarak kilo almanın kilo vermekten daha zor olduğu bilinir; Danışmanya.com uzmanlarının vücudunuzun ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırladıkları beslenme listeleri ile ideal beden ölçülerinize ulaşmanız çok kolay. Abur cubur yemeden, bedeninizin dengesini koruyarak sürdürebileceğiniz özel diyetler için Danışmanya.com uzmanlarına e-posta, video konferans, chat ya da telefon ile görüşme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

HAMİLELİKTE ve EMZİRME DÖNEMİNDE BESLENME

Hamilelik sürecinizi sizin ve bebeğinizin sağlıklı olarak geçirebilmesi için Danışmanya.com uzmanlarından alacağınız beslenme programları hayatınızı kolaylaştıracak. Kontrollü şekilde kilo almanız gereken bu dönemde ihtiyacınız olan bilgilere, Danışmanya.com uzmanlarından alacağınız tavsiyelerle daha güvenilir ve hızlı olarak ulaşabilirsiniz.

SPORCU BESLENMESİ
 

Profesyonel ya da amatör olarak ilgilendiğiniz spor branşına göre ihtiyacınız olan beslenme programlarına ulaşmak Danışmanya.com uzmanları ile artık çok kolay. Antrenman programınız, yaptığınız spor ve vücut yapınıza özel olarak hazırlanan beslenme programınızda gün gün ihtiyacınız olan protein, karbonhidrat ve yağ için gerekli tüm besinleri öğrenebileceksiniz.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİREN BESİNLER

Bağışıklık sistemimiz, bizi zararlı mikroplara ve belirli hastalıklara karşı korur. Bakteriler, virüsler ve parazitler gibi yabancı istilacıları tanır ve hemen harekete geçer. İnsanlar iki tür bağışıklığa sahiptir: doğuştan gelen ve uyarlanabilir olan. Bağışıklığı arttıran özel besin veya vitamin takviyeleri için Danışmanya.com diyetisyenlerine dilediğiniz an başvurabilirsiniz.

BAZAL METOBOLIZMA HESAPLAMA

Bazal metabolizma hızı, bir kişinin bir gün içinde, tüm organları için gerekli olan enerji ihtiyacı olarak tanımlanabilir. Kadınlar ve erkekler için farklı yaş gruplarına ve vücut özelliklerinde göre değişken olan bazal metabolizmanızı hesaplama konusunda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.


BEDEN KITLE ENDEKSI (BMI) HESAPLAMA

Şu anki kilonuzun, boy ve cinsiyetinize göre hangi seviyede olduğunu ölçmek için beden kitle endeksinizi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Kilonuzun zayıf, ideal, aşırı kilolu veya obezite gibi seviyelerinden hangisinde olduğunuzu öğrenebilir, ideal kilonuza diyetisyenlerimizin tavsiyesi ile ulaşabilirsiniz.


GÜNLÜK ENERJI İHTIYACI

Nefes almak, kan dolaşımını sağlamak, yiyecekleri sindirmek ve fiziksel aktivitelerinizi yerine getirmek için neye ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak, sağlıklı olmak için vücudunuzun günlük enerji gereksinimlerini Danışmanya.com’da bulabilirsiniz.

BEL ÇEVRESI DEĞERLENDIRME

Bölgesel yağlanmaların görüldüğü bel çevresinde bulunan yağlar vücudun diğer bölgelerinde bulunan yağlara göre daha tehlikelidir. Bel çevresi değerlendirmenizi öğrenmek üzere danışmanlarımıza e-posta, video konferans, chat ya da telefon ile görüşme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

YAĞ YAKMA NABZI

Daha kolay ve hızlı kilo vermek için egzersiz yapıyorsanız kalbinizin ve vücudunuzun yağ yakma performansı ve hızı olan yağ yakma nabzınızı öğrenmek için Danışmanaya.com diyetisyenleri size yardımcı olacaktır.

VÜCUT YAĞ ORANI

Vücudunuzun bölgesel ve bütüncül yağ oranını ve ideal yağ aralığınızı öğrenerek daha doğru bir beslenme biçimine geçebilir, yağ oranınızı arttırmak veya azaltmak için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Danışmanlarımız, e-posta, video konferans, chat ya da telefon görüşmeleri ile hizmet vermektedir.