ONLINE Marka & Tescil & Patent Uzmanı

Her türlü ürün ve yenilikçi buluşlarınızda tecrübeli, mevzuata hâkim ve sizin haklarınızı nasıl koruyacağını çok iyi bilen Danışmanya.com danışmanları ile marka, patent ve tüm tescil işlemleriniz kolaylaşacak.
ALT KATEGORİLER
Marka Tescil Dosyası
“Marka tescili nasıl alınır? Marka tescil dosyasında bulunması gereken evraklar nelerdir? Marka mevzuatı hakkında bilmeniz gereken her şeyi uzmanlarımıza e-posta, mail, telefon veya görüntü çağrı ile ulaşarak danışabilirsiniz.“
Patent Tescil Dosyası
“Patent, yeni bir buluş için fikrin sahibine devlet tarafından verilen bir tür telif hakkıdır. Patentli bir ürün patent sahibinin izni dışında kullanılmasına, satılmasına veya el koyulmasına engel olabilmektedir. Siz de patent tescili almak istiyorsanız ancak bu dosyaların nasıl hazırlandığını merak ediyorsanız uzmanlarımız bir tık kadar yakınınızda.“
Faydalı Model Belgesi
“Sanayiye uyarlanabilir bir buluşunuz varsa faydalı model belgesi alarak buluşunuzu 10 yıl süreyle koruma altına alarak tüm haklarınızdan faydalanın. Gerekli başvuru belgeleri ve faydalı model belgesi ücretleri ile ilgili bilgi için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.“
Endüstriyel Tasarım Tescili
“Tasarım tescili, tasarlanmış bir ürünün tamamında veya belirli parçalarında bulunan belirgin ve özel süsleme, şekil veya çizgi gibi tasarımlarının tescil edilmesidir. Tasarım tescil edildikten sonra tasarım tamamen koruma altına alınarak tasarım sahibi adına tescillenebilir. Endüstriyel tasarım tescilinin geçerlilik süreci ve tasarımlarınızın tescillenebilmesi için gereken başvuru hakkındaki tüm detayları Marka ve Patent uzmanlarımıza danışın.“
Coğrafi İşaret Tescili
“Gıda ürünleri, tarım ürünleri, kültürel öğeler, el sanatları ve madenler ve sanayi ürünleri coğrafi işaret tescili alabilirler. Eğer belirgin bir niteliği, şöhreti veya diğer özellikleri bakımından kökenin bulunduğu konum (yöre, bölge veya ülke) ile özdeşleşmiş bir ürüne coğrafi işaret tescili almak istiyorsanız menşe adı ya da mahreç işareti olarak tescil ettirmeniz gerekmektedir. Danışmanya.com uzmanları bu konuda size yardımcı olmaya hazır.“
3 online Marka Tescil Dosyası danışmanı
KREDİ SATIN ALIN
Kendinize en uygun kampanyadan hemen yararlanın
HEMEN SATIN AL

ONLINE MARKA & PATENT & TESCİL DANIŞMANLIĞI HAKKINDA GENEL BİLGİLERHer türlü ürün ve yenilikçi buluşlarınızda tecrübeli, mevzuata hâkim ve sizin haklarınızı nasıl koruyacağını çok iyi bilen Danışmanya.com danışmanları ile marka, patent ve tüm tescil işlemleriniz kolaylaşacak.

MARKA TESCİL
Marka tescili nasıl alınır? Marka tescil dosyasında bulunması gereken evraklar nelerdir? Marka mevzuatı hakkında bilmeniz gereken her şeyi uzmanlarımıza e-posta, mail, telefon veya görüntü çağrı ile ulaşarak danışabilirsiniz.

PATENT TESCİL
Patent, yeni bir buluş için fikrin sahibine devlet tarafından verilen bir tür telif hakkıdır. Patentli bir ürün patent sahibinin izni dışında kullanılmasına, satılmasına veya el koyulmasına engel olabilmektedir. Siz de patent tescili almak istiyorsanız ancak bu dosyaların nasıl hazırlandığını merak ediyorsanız uzmanlarımız bir tık kadar yakınınızda.

MARKA TESCİL SINIFLARI
Markanızın üretim yapmakta olduğu ürünün marka tescil başvurusunu yaparken seçilmesi gereken ve ürünlerin üzerinde kullanması gereken çeşitli sınıflar bulunmaktadır. Ürününüzün tarım, sanayi, değerli maden, teknoloji ürünü, tıbbi ürün…vb özelliklerine göre marka tescil sınıfının belirlenmesi için uzmanlarımız size danışmanlık vermeye hazırlar.


MARKA TESCİL ÜCRETLERİ
Türk Patent ve Marka Kurumunun belirlediği ücret tarifesi doğrultusunda yapılan patent ve faydalı model başvurularınızın ücretlerini online marka ve patent tescil uzmanlarımıza e-posta, mail, telefon veya görüntü çağrı ile ulaşarak sorabilirsiniz.

MARKA YENİLEME
Markanızın koruma süresi sona erdiyse haklarınızın devamlılığı için marka yenileme işlemi yapılması gerekmektedir. Uzmanlarımız yenileme talebi ve ücretleri ile yenileme için gereken evraklar hakkında size yardımcı olmak için bir tık kadar yakınınızdalar.

PATENT SORGULAMA
Patent, haklarını almak istediğiniz ürünün veya buluşunuzun her türlü kullanım ve isim haklarını size bağlayan bir belge. Patent sorgulama ile daha önce bu hakkın alınıp alınmadığı veya farklı kişiler tarafından kullanılıp kullanılmadığını öğrenebilirsiniz. Kolayca patent sorgulamak için Danışmanya.com’un uzmanlarına başvurabilirsiniz.

ULUSLARARASI MARKA TESCİLİ
Eğer ürünlerinizin ihracatını planlıyorsanız, uluslararası platformda ürün tescilinizin yasal olarak korunabilmesi için Uluslararası Marka Tescilinizin olması gerekmektedir. Markanızı global pazarda nasıl koruyabileceğinizi uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

FAYDALI MODEL BELGESİ
Sanayiye uyarlanabilir bir buluşunuz varsa faydalı model belgesi alarak buluşunuzu 10 yıl süreyle koruma altına alarak tüm haklarınızdan faydalanın. Faydalı model belgesi başvuru belgeleri ve faydalı model belgesi ücretleri ile ilgili bilgi için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ
Tasarım tescili, tasarlanmış bir ürünün tamamında veya belirli parçalarında bulunan belirgin ve özel süsleme, şekil veya çizgi gibi tasarımlarının tescil edilmesidir. Tasarım tescil edildikten sonra tasarım tamamen koruma altına alınarak tasarım sahibi adına tescillenebilir. Endüstriyel tasarım tescilinin geçerlilik süreci ve tasarımlarınızın tescillenebilmesi için gereken başvuru hakkındaki tüm detayları Marka ve Patent uzmanlarımıza danışın.

COĞRAFİ İŞARET TESCİLİ
Gıda ürünleri, tarım ürünleri, kültürel öğeler, el sanatları ve madenler ve sanayi ürünleri coğrafi işaret tescili alabilirler. Eğer belirgin bir niteliği, şöhreti veya diğer özellikleri bakımından kökenin bulunduğu konum (yöre, bölge veya ülke) ile özdeşleşmiş bir ürüne coğrafi işaret tescili almak istiyorsanız menşe adı ya da mahreç işareti olarak tescil ettirmeniz gerekmektedir. Danışmanya.com uzmanları bu konuda size yardımcı olmaya hazır.