ONLINE Psikolog

Ruh dengesinin bozulmasıyla her şeyin üst üste geldiğini düşünebilirsiniz. Ruhun en ciddi rahatsızlıklarının başlangıcı depresyon, sinsi bir rahatsızlıktır. Tedavi edilmezse tüm vücudu sarar. Tüm vücut dengesini de bozar. Mutsuzluk, umutsuzluk, çöküntü ve çok daha fazlası uzman yardımıyla tedavi edilebilir.
ALT KATEGORİLER
Bireysel Psikoloji
“Travmalar, zorlu yaşam koşulları, stres, fobiler… Hayatta zorlandığınız tüm bu deneyimlerinizde uzman kadrosuyla Danışmanya.com yanınızda. Psikolog ve psikolojik danışmanlar ile yapabileceğiniz danışma oturumlarıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Video konferans, telefon, e-posta veya chat yolu ile bağlantı kurarak gerçekleştirebileceğiniz bu oturumlarda kişisel güvenliğiniz ve mahremiyetinizi önemsiyoruz. Tüm sorunlarınızda yanınızda olacak uzmanlar Danışmanya.com güvencesiyle hizmetinizde.“
Çocuk ve Ergen Psikolojisi
“Ebeveynler olarak bazen çocukları anlamakta güçlük çekebilir, karşılaşılan olaylara nasıl yaklaşabileceğinizle ilgili uzman desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. İlk çocukluk yıllarından itibaren; güvenli bağlanma, ayrılık kaygısı, tuvalet eğitimi, okula uyum, kardeş kıskançlığı, öğrenme güçlüğü, anne - baba ayrılığı veya kaybı, ergenlik dönemi çalkantıları gibi konularda zorlanabilirsiniz. Bu sıkıntılar çocuğunuzla kuracağınız ilişkide problemlere dönüşmesin. Uzmanından alacağınız tavsiyeler ile çocuk ebeveyn iletişimini daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.Danışmanya.com uzmanları çocuk ve ergen psikolojisi için yanınızda.“
Evlilik ve ilişki Terapisi
“Hayatınızda birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, heyecanlandığınız partneriniz ile kurduğunuz ilişkiden artık keyif alamıyorsanız, problemler karşısında çözüm bulmakta zorlanıyorsanız, evlilik ve ilişki terapisi sayesinde yaşadığınız sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Zorlu yaşam koşulları, stresli iş hayatı, ebeveyn olmanın getirdiği sorumluluklar, aile içinde yaşanan sorunlar gibi ve benzer durumlar partnerinizle kurduğunuz bağın zayıflamasına neden olabilir. Danışmanya.com evlilik hayatınızda ve ilişkinizde karşılaşabileceğiniz her sorunda başvurabileceğiniz güvenilir uzmanlarıyla bir tık uzağınızda.“
Cinsel Terapi
“Yaşam kaynağı olan cinsellik, hayatta karşılaşılan kimi sorunların etkisiyle problem haline gelebilir. Toplum baskısı, cinsellik konusunda doğru bilgiye ulaşmadaki zorluklar, partnerler arasındaki iletişim problemleri, çocukluk çağı ebeveyn tutumlarının etkileri, cinsel istismar gibi travmalar cinsel yaşamın olumsuz etkilenmesine neden olur. Cinsel hayatınıza dair her konuda Danışmanya.com uzmanlarına başvurabilir, güvenle sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.“
18 online Bireysel Psikoloji danışmanı
KREDİ SATIN ALIN
Kendinize en uygun kampanyadan hemen yararlanın
HEMEN SATIN AL

ONLINE PSİKOLOJİ HAKKINDA GENEL BİLGİLERONLINE PSİKOLOG


Ruh dengesinin bozulmasıyla her şeyin üst üste geldiğini düşünebilirsiniz. Ruh sağlımızın bozulması tüm vücut dengesini de bozar. Mutsuzluk, umutsuzluk, çöküntü ve çok daha fazlası psikolojik uzman yardımıyla tedavi edilebilir. Siz de online psikologlarımıza danışabilir, sorunlarınız hakkında psikolojik danışmanlık ve online terapi hizmeti alabilirsiniz.

ONLINE TERAPİ NEDİR?


Danışanların internet aracılığı ile online danışmanlık hizmeti veren psikologlar ile bağlantı kurup psikolojik sorunları hakkında online destek ve danışmanlık hizmeti alması online terapinin temelini oluştur. Online psikolojik terapi ve danışmanlık hizmetinde danışan ile uzman psikoloğun aynı ortamda bulunması gerekmez. E-posta, telefon, chat ya da görüntülü görüşme ile terapi ve danışmanlık hizmeti alınır.

NEDEN ONLINE TERAPİ?

Online terapi standart terapiler gibi mekân ve zamandan bağımsız olduğu için hem danışanlar hem de uzmanlar için avantajlar sağlamaktadır. Danışanlar daha esnek zamanlarda psikologlardan online randevu alabilir veya zaman kısıtlaması olmadan e-posta ile de danışmanlık hizmeti alabilir. Danışanlar evlerinin rahatlığında uzaktan terapi alarak kişisel bilgilerinin güvenliğini sağlarken daha uygun fiyatlara danışmanlık ve psikolojik destek hizmeti alabilmektedir.

ONLINE PSİKOLOG ÜCRETLERİ

Danışmanya uzman portfolyosunda her bütçeye uygun online psikolog ve psikolojk danışman bulunmaktadır. Online psikologlarımızın profillerine bakarak ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Size uygun bütçede ve güveneceğiniz psikoloğu seçerek hemen hizmet alabilirsiniz.

PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLAR ve UZMANLIK ALANLARI

Panik Atak
Panik atak endişe, korku, sıkıntı duygularını içinde bulunduran, belirtileri ağızda kuruma, hızlı nefes alma, boğulma hissi, elde ve vücutta karıncalanma şeklinde ortaya çıkan bir rahatsızlıktır. Eğer bu tür rahatsızlıkların bir veya birkaçını yaşıyorsanız mutlaka uzmanlarımıza başvurun. Uzmanlarımız danışmanlık hizmetlerini e-posta, telefon, chat ya da görüntülü görüşme ile terapi şeklinde vermektedir.

Stres
“Sıkıntılı bir durum” anlamına gelen stres kelimesi artık hangi yaşta olduğunuz fark etmeksizin neredeyse her gün ve her an hayatın içinde. Sizi strese sokan koşullar ve stresinizi yönetme konusunda bilgi sahibi olmak ve daha sağlıklı bir günlük hayat yakalamanız için Danışmanya.com’un psikolog kadrosunu mutlaka gözden geçirin.

Depresyon
Çağımızın hastalığı depresyon, günlük hayatta belirtileri görmezden gelinse bile uzun vadede günlük hayattan zevk almama, olumsuz düşünce, ilgi ve zevk azlığı, umutsuzluk ve karamsarlığa sebep oluyor. Danışmanya.com e-posta, telefon, chat ya da görüntülü görüşme ile terapi yapan uzmanları ile yanınızda.

Anksiyete
Aslında, anksiyete canlıların dış ortama uyum çabasında koruyucu bir tepkidir. Ancak tekrar ve baskı altında kontrol dışına çıkarak bireyin işlevselliğini aksattığında anksiyete bozuklukları ortaya çıkabilir. Evham hastalığı olarak da bilinen kaygılar ve anksiyete konusunda bir on-line psikoloğa danışabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Obsesif Kompulsif Bozukluklar
Bir tür takıntı hastalığı olan obsesif kompulsif bozukluk çok çeşitli ve farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Çocuğunuzda, ailenizde yada yakınlarınızda olağan dışı davranış tekrarları gözlemliyorsanız mutlaka uzmanlarımızı tavsiye edin. Zararsız gözükseler dahi bu tür bozukluklar artık kolaylıkla tedavi edilebilir ve uzun dönemli hasarlar önlenebilir.

Aile ve İlişki Terapisi
Hayatınızda birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, heyecanlandığınız partneriniz ile kurduğunuz ilişkiden artık keyif alamıyorsanız, problemler karşısında çözüm bulmakta zorlanıyorsanız, evlilik ve ilişki terapisi sayesinde yaşadığınız sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Zorlu yaşam koşulları, stresli iş hayatı, ebeveyn olmanın getirdiği sorumluluklar, aile içinde yaşanan sorunlar gibi ve benzer durumlar partnerinizle kurduğunuz bağın zayıflamasına neden olabilir. Danışmanya.com evlilik hayatınızda ve ilişkinizde karşılaşabileceğiniz her sorunda başvurabileceğiniz güvenilir uzmanlarıyla bir tık kadar yakınınızda.


Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Ebeveynler olarak bazen çocukları anlamakta güçlük çekebilir, karşılaşılan olaylara nasıl yaklaşabileceğinizle ilgili uzman desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. İlk çocukluk yıllarından itibaren; güvenli bağlanma, ayrılık kaygısı, tuvalet eğitimi, okula uyum, kardeş kıskançlığı, öğrenme güçlüğü, anne-baba ayrılığı veya kaybı, ergenlik dönemi çalkantıları gibi konularda zorlanmalar yaşanır. Bu sıkıntılar çocuğunuzla kuracağınız ilişkide problemlere dönüşmesin. Uzman pedagoglardan alacağınız tavsiyeler ile çocuk ebeveyn iletişimini daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Danışmanya.com uzmanları çocuk ve ergen psikolojisi için yanınızda.


Cinsel Terapi
Yaşam kaynağı olan cinsellik, hayatta karşılaşılan kimi sorunların etkisiyle problem haline gelebilir. Toplum baskısı, cinsellik konusunda doğru bilgiye ulaşmadaki zorluklar, partnerler arasındaki iletişim problemleri, çocukluk çağı ebeveyn tutumlarının etkileri, cinsel istismar gibi travmalar cinsel yaşamın olumsuz etkilenmesine neden olur. Cinsel hayatınıza dair her konuda Danışmanya.com uzmanlarına başvurabilir, güvenle sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz

Uçak- Uçuş Fobisi
Literatürde aviofobi olarak da karşınıza çıkabilecek olan uçuş-uçak fobisi, yani uçağa binmekten korkmak, çocukluktan gelebileceği gibi çeşitli sebeplerle yetişkinlikte görülebilir. Bu konuda kaygı ve korku yaşıyorsanız yardım Danışmanya.com uzmanlarında. Uzmanlarımızı incelemek, psikolog ve danışmanlık ücreti hakkında bilgi almak için sitemizi gözden geçirin.

Bipolar Bozukluklar
Manik depresyon, Semptomlar mani gibi de anılan bipolar bozukluklar kişinin ruh halindeki aşırı değişimlerle görünen ve bazen atakların günlük hayatı ve ilişkileri oldukça zorlaştırdığı bir rahatsızlıktır. Neyse ki Danışmanya.com’un uzman psikologları her türlü iletişim kanalı aracılığı ile sizin yanınızda.

Yeme Bozuklukları
İsmi masum gözükse bile çoğu durumda yeme bozuklukları, anksiyete, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk ve alkol ve uyuşturucu kullanımı sorunları gibi diğer bozuklukları işaret ediyor olabilir. Mutlaka tedavi edilmesi gereken bu rahatsızlık hakkında detaylı bilgi için uzman psikologlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sigarayı Bırakmak
Sigarayı bırakmak için kullanımdan kaynaklı kötü bir hastalığa yakalanmaya veya korkunç öksürük nöbetlerini beklemenize gerek yok. Danışmmanya.com aracılığı ile hizmet alabileceğimiz psikologlarımız size özel terapiler uygulayarak yanınızda olacak.

Kişilik Testleri
Psikolojide kişilik testleri en uygun ve ideal kişiliğin arayışında değildir aksine bireyin kendi özünü ve diğer insanları tanıma, ilişkileri anlayabilme ve kavrayabilme konusunda yol göstericidir. Bu konuda yardım almak çoğunlukla bakış açınızı genişleterek hayatınızın kolaylaşmasını sağlayacaktır. Unutmayın, uzmanlarımız e-posta, telefon, chat ya da görüntülü görüşme ile ulaşabileceğiniz kadar yakın.