Kimisine göre yıldız haritası kimisine göre doğum haritası olsa da aslında her ikisi de aynı kapıya çıkıyor. Doğum esnasında güneşin ve ayın konumuna göre çıkarılan karışık yazılı harita kişinin geleceğini, imkanlarını ve neler yapabileceğini ortaya seriyor.

Yıldız Haritası Nedir?

Yıldız haritası, kişinin doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri baz alınarak oluşturulan astrolojik bir haritadır. Genellikle karışık yazılardan oluşan yuvarlak bir tablodur. Aslında yıldız haritaları sadece kişi için de düzenlenmez; aynı zamanda bir olay ya da bir ülke için de astrolojik bu tablolar oluşturulabilir. Günümüzde çok sayıda konusunda profesyonel astrolog, bilgisayar yardımıyla haritaları oluştursa da aslında matematiksel formüller sayesinde yıldız haritası oluşturabiliyor.

Yıldız Haritası Nasıl Yorumlanır?

Yıldız haritası yorum ve oluşturma işi konunun profesyonelleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu haritalara bakarak yorum yapmak ciddi bir önem arz eder; çünkü kişinin tüm geleceği ve ihtiyaçları, bu haritalarda yer alır.

Yıldız Haritasıyla Yaşayanlardan Mısınız?

Burçlara hiç inanmayanlar da var burç yorumunu okumadan evden çıkmayan da var. Kimi zaman haberlerde de yer alır, yıldız haritasına göre evlilik tarihini belirleyen, iş yeri açan ya da mal-mülk alan kişileri, evet kimisi için de yıldız haritası çıkartmak artık hayatının bir parçası haline gelmiş durumdadır.

Birçok kişi de aslında yıldız haritasına bir işe başlama tarihi belirlemek ya da mutlu ve uzun evliliğe adım atılacak en doğru tarihi belirlemek için tercih eder.

Siz siz olun konunun gerçekten uzmanı kişilerden destek alın, kendini astrolog olarak tanıtan kişiler sizi yorumlarıyla yanıltabilir. Ancak astroloji de ciddi ve önemli bir iştir. Bu nedenle yıldız haritası çıkartmak istediğiniz kişileri iyi araştırın.