İki insanın bir araya gelmesi ve hayatın güzelliklerini birlikte yaşaması, zorluklara karşı birlikte göğüs germeleri elbette güzeldir. Ancak iki farklı karakterin birlikte uzun seneler bir arada olması da aralarında sevgi olsa bile zordur. Sinastri İlişki Haritası da Danışmanya Astrologlarına en çok yöneltilen konu başlığıdır. Sinastri İlişki Haritası’nda da çiftlerin uyumu ölçüler. İlişkileri hakkında yorum yapılır, uyumları ölçülür.

Sinastri İlişki Haritası Nedir?

Özetle iki insan arasındaki uyum ve etkileşime bakılmasıdır. Doğum Haritası prensibine dayanan Sinastri İlişki Haritası kapsamında hem sizin hem de uyumunuzu merak ettiğiniz diğer kişinin doğum haritasına bakılır. Bu analizler de ardından yorumlanır.

Sinastri İlişki Haritası sadece ilişki yaşanılan kişiyle aradaki enerjiyi ölçmez. Yeni işvereninizle olan uyum, çok vakit geçirdiğiniz arkadaşlarınız, ortaklığa karar verdiğiniz kişiler bile bu sistemde uzmanların yorumlarına açıktır.

Sinastri İlişki Haritasına Ne Zaman İhtiyaç Olunur?

Herhangi bir kriter yoktur aslında. Sinastri İlişki Haritası aynı Yıldız Haritası gibidir. Siz ne zaman isterseniz o zaman Astroloğa bu konuda başvurabilirsiniz.

Kimisinin yanında kendinizi mutsuz hissedebilir, her şey üst üste gelir ve adeta o kişiyle aynı ortamda bulunmak istemezsiniz. Kimisiyle de frekansınız o kadar güzeldir ki birlikte çok güzel işler ortaya koyarsınız, enerjiniz tavandır. İşte aslında tüm bu ilişkiler arasında gidip gelen enerjiler bulunur. Sizin doğum haritalarınızdaki gezegenlerin konumunun önemli olduğu Sinastri İlişki Haritasıyla analiz yapılır. Karşı tarafla uyumunuz ölçülür ve yorumlanır.

Üstelik, bu sayede ilişkinin geleceğine dair de yorumlar yapılır. Hangi konularda uyumsuzluklar, hangi konularda ahenk bulunur bakılır, başarılı işlere imza atıp atamayacağınız da ortaya koyulur. Tatsızlıklar ve güç birliği noktalarının keşfi de Sinastri İlişki Haritaları sayesinde keşfedilir. Böylelikle ilişkinin geleceği açısından da faydalı bilgiler edinirsiniz. Hangi açılardan karşı tarafa karşı gardınızı almanız gerektiği de ortaya çıkar.

Danışmanya Astrologları ile Sinastri İlişki Haritanızı Çıkarın

Sevdiğiniz kişiyle, iş ortaklarınızla aranızdaki uyuma baktırabilir, aranızda sorun çıkaracak alanları öğrenebilirsiniz. Böylelikle ilişkinizi çok daha sağlıklı yürütebilirsiniz. Haftanın her günü, günün her saati evinizin konforunda Danışmanya uzmanları her konuda size yardımcı olmaya hazır.