Danışmanya.com, alanlarında profesyonel hizmet veren danışmanlar ile danışanları en kolay şekilde bir araya getiren “kişiye özel bir danışmanlık hizmeti” platformudur.

Danışmanlık hizmeti almak isteyenler; bilgi almak istedikleri konular hakkında, bulundukları yerden danışmanya.com uzmanlarıyla yazılı veya sesli olarak iletişime geçerek en hızlı ve doğru cevaplara ulaşabilirler.

Her danışman, danışmanlık vermek istediği alanları ve hizmet bedelini kendi belirler. Dolayısıyla danışmanlar aslında kendi uzmanlık alanlarında danışmanya.com platformunu kullanarak hizmet vermektedir.  

Danışmanya.com mesaj, online chat, telefon ve video konferans (çok yakında aktif olacaktır) seçenekleri ile uzmanlardan hizmet almanıza olanak verir.

Danışmanya’daki uzmanlarımızın verdikleri hizmetin kalitesi, danışmanlık verdikleri kişiler tarafından belirlenip sisteme yansıtılmaktadır.

Danışmanya.com çalışanları olarak danışmanlar ile danışanları bir araya getirerek ihtiyaç duyduğunuz çözümleri en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Danişmanya.com Ekibi